Один з найбільших дистриб’юторів у Західному регіоні України

Чим ми займаємося

Основним напрямком діяльності GT DS є дистрибуція товарів швидкого вжитку. Те, що на сучасному ринку має назву FMСG-товари. Насамперед це тютюнові та горілчані вироби, бакалія тощо. Також ми виготовляємо високоякісні горілчані вироби, які гідно представляють нашу країну за кордоном та мають попит серед українських споживачів.

1.jpg

Наша мета - стати кращим дистриб’ютором у Західній Україні.

Команда

Наша команда - це наша гордість. В GT DS наразі працює понад 730 співробітників. Всі вони мають високу кваліфікацію та працюють задля того, щоб українські та закордонні споживачі мали змогу отримувати високоякісні товари. Бажаєте стати частиною команди GT DS? Відстежуйте на гарячі вакансії в GT DS!

730

Працівників компанії

3

Працівників колл центру

50

Водіїв експедиторів

Наша логістика

Ми пишаємося нашою службою доставки. Наразі, вона налічує 51 автомобіль та понад 50 фахівців-експедиторів. У сфері дистрибуційної логістики ми завжди знайдемо найефективніше рішення. Ваші індивідуальні вимоги щодо розвезення товарів і вантажів і наше прагнення до ефективності допоможуть обрати відповідні транспортні засоби та швидкість розвезення. Складська логістика в GT DS налічує 13 структурних підрозділів сумарною площею в 12500 кв.м. Ми доставляємо наші товари у понад 3500 населених пунктів країни, в тому числі у найвіддаленіші куточки. Доставка здійснюється дуже швидко: вже наступного дня після замовлення, товар буде відправлено за вказаною адресою.

12500 м²

площі складських приміщень

50

Одиниць транспорту для доставки

Наша історія

ТзОВ "Галичина-Табак" вийшла на ринок Івано-Франківської області в травні 1998 року. За цей час не змінилося ані місце розташування офісу, ані номери телефонів - вул. Максимовича, 8, м. Івано-Франківськ. Роботу починали з оптової бази по продажу тютюнової продукції. Впродовж перших 3-х років в Івано-Франківську було відкрито 24 кіоски з тютюновою продукцією та один магазин в центральній частині міста. Штат становив понад 80 працівників. Кіоски працювали цілодобово. Паралельно здійснювався продаж алкогольної та бакалійної продукції. Клієнтська база становила близько 700 клієнтів.

Реалізація всієї продукції зі складів здійснювалася через відділ гуртового продажу, відділ активних продажів, торговий зал та фірмовий магазин у м. Івано-Франківську. В штаті відділу активних продаж було торговельних представників, які працювали по 5 напрямкам області (Рогатинський, Долинський, Надвірнянський, Коломийський, Городенківський). ТзОВ "Галичина-Табак" було власником автомобільного парку, що складався з 15 вантажних та 10 легкових автомобілів типу пікап. Доставка продукції здійснювалася щоденно по всіх напрямках. У власності ТзОВ "Галичина-Табак" у м. Івано-Франківську є складські приміщення, площа яких складає 7500 кв.м., обладнані системою охорони та сигналізації.

В 2005 році, оцінивши можливості доступу в торгові точки, було прийнято рішення про розширення та розвиток другого напрямку діяльності - алкогольного. Починається тісна співпраця з Івано-Франківським ОДОСП. Спільними зусиллями виводиться на ринок Західного регіону власна торгова марка "Княгинин". Поставки алкоголю з заводу здійснюються щоденно - дві-три фури в день. Штат відділу активних продажів збільшується до 30 торговельних представників. Ринок збуту поширюється на Тернопільську, Чернівецьку та Львівську області. Клієнтська база збільшується до 2500 гуртових, дрібно-гуртових та роздрібних операторів ринку. Паралельно у 2006-2008 роках ТзОВ "Галичина-Табак" є дистриб’ютором ТМ "Біола" (безалкогольні напої) - покриття Івано-Франківська і Львівська області. Для цього проекту було закуплено 5 малотоннажних автомобілів ISUZU.

1998

рік створення компанії. Початок діяльності був пов’язаний з рітейлом цигарок.

2005

рік запуску у продаж власних торговельних марок продукції.

2005

по 2008

штат працівників збільшився до 140 чоловік.

2006

по 2008

ТзОВ "Галичина-Табак" є дистриб’ютором ТМ "Біола" (безалкогольні напої) - покриття Івано-Франківська і Львівська області.

2008

відкрили у м. Івано-Франківську на території бази власну СТО

2008

по 2011

розробляється напрямок побутова хімія. ТзОВ "Галичина-Табак" отримує дистрибуцію білоруського виробника (ТМ "Бархім") та українського виробника (м.Вінниця "Вухастий нянь")

2013

відкрила філію у Волинській обл., м. Луцьк, напрямок діяльності - тютюн, алкоголь.

2017

починається стрімкий розвиток тютюнового напрямку.

2020

отримали звання Підприємство року 2019

Станом на 2020 рік GT DS виробляє вже 7 власних торговельних марок та експортує свою продукцію за кордон.